Medinis karkasas. Perdanga

2
495

Pradėta įrenginėti medinė perdanga. Perdangai naudojamos sijos 250×50, kurios sudėtos kas 350mm. Šiaip pagal projektą galima buvo naudoti medieną 220×50, bet kadangi iš ten kur pirkau medieną, turėjo išpjautą 250×50, tai tokią ir panaudojom. Tarpas tarp sijų 350mm pakankamai mažas, tačiau toks sprendimas atsirado, nes pradžioj buvo numatyta įrengti šildomas grindis su betonuojamu išlyginamuoju sluoksniu.

Battery Recondition

Dabar dedamos sijos ir ant jų kalama 22mm osb plokštė su išdrožomis iš visų pusių.

Montuojamos perdangos sijos
Montuojamos medinės perdangos sijos

Kaip matosi iš nuotraukos aukščiau, ant pirmo aukšto sienų sumontuotos MFP plokštės, ant kurių vėliau turėjo būti klijuojamas polistirolas, tačiau kaip minėjau įraše apie išorines sienas, detalė pasikeitė ir jau sumontuotas plokštes vėliau nuimsim 🙂

Uždėta OSB plokštė ant perdangos sijų

2 COMMENTS

  1. Super puslapis, o perdangos sijos kokiu budu tvirtinamos ir su kuo ? greiciausiai tiesiai ant statramsciu horizontalaus balkio?

    • Taip, perdangos sijos dedamos tiesiai ant horizontalių brūsų ir tvirtinamos vinimis. Nors dabar jau nebepamenu ar tik vinimis prišaudyta buvo ar buvo įsukti ilgi medvaržčiai per visą siją taip pat kaip ir stogo gegnės 🙂 Kad nebuvo naudota kampų, tai tiksliai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.