Man „statė“ namą Tomas Pažusys

13
316

Po ilgos tylos pagaliau prisiruošiau… O ilga tyla didžiąja dalimi buvo susijusi su „statybininkais“, kuriuos kitokiais žodžiais kaip aferistai ir vagys negali nepavadinti. Į smulkmenas nesigilinsiu, bet šituo įrašu noriu perspėti žmonės, kurie ieško, kas pastatytų namą, mūrinį namą, karkasinį namą (čia skirta google paieškai). Taigi man namą „statė“ Tomas Pažusys ir UAB „Reveja“.  Kam įdomu, prašom –  http://www.registrucentras.lt/aisraginimai/  (įrašyti į langelius Tomas Pažusys)  ….ispūdingas sąrašas. Taigi visi, kurie ieško statybininkų ir netyčia susidūrė su aukščiau paminėtu žmogumi, saugokitės.

Battery Recondition

Šiek tiek papildymo….per Lietuvos ryto televizija buvo laida Negaliu tylėti, kurios tema apie aferistus, tai viena moteris puikiai nupasakojo apie aukščiau minimą žmogų – Toma Pažusį.

Nuoroda – http://tv.lrytas.lt/?id=13522121941350165612

Taip pat perspėju žmones dėl įmonės UAB „EN Grupė“ … nesu 100 proc. isitikinęs, bet telefonų numeriai ir ankstesni vadovai rodo, kad tai galima nauja įmonė, su kuria susijęs Tomas Pažusys.

Toliau tik apie statybas 🙂

Papildyta 2013 sausio 22d:

Aukščiau minėtas asmuo bent kuriam laikui yra sulaikytas ir yra pradėtas ikiteisminis tyrimas, kurį atlieka Vilniaus apskrities VPK  Kalvarijų g. 3, Vilnius. Taigi, kas yra nukentėjęs, gali siųsti paštu arba pristatyti į raštinę pareiškimą su detaliais paaiškinimais, dokumentais ir t.t.

13 COMMENTS

 1. Melo kojos trumpos… Kiekvienam bus atlyginta pagal jo darbus.

  Pagalvojau, kad nebetęsite savo svetainės įrašų ir jau vos neištryniau jūsų nuorodos, kai visai ji dingo 🙂

  Visa kas buvo, jau praeity… Kiekvienam savi išbandymai nutinka gyvenime. 🙂

  Linkiu stiprybės ir sėkmingai pabaigti pradėtus darbus!

  • teisingai…aš tai jau visus šitus nemalonumus beveik pamiršau 🙂 Tikiuosi tas žmogus atsidurs ten, kur anksčiau ar vėliau visi vagys papuola 😀

 2. Beje, būkit atsargūs ir su vienu asmeniu – aferistas Jonas Jankauskas ir jo statybinė firma UAB „Jonstata“ – nieku gyvu neprasidėkite!!! Imituoja darbus, paima avansą, o paskui dingsta, tam pačiam anstolių saite yra ir jis ir ta firma.

  • Tvirtinu tavo zodzius jis yra vagis
   as ilekiau su juo ant 8000T
   UAB Jonstata ir Jonas Jankauskas esu girdejes ne is interneto, kad ne as vienas toks
   Jis buves mentas ir siek tiek graibosi istatymuose dejas ant visu, ir ant teisesaugos
   anstoliai negali jo rasti bet jis padare viena klaida google maps.
   http://goo.gl/maps/9r5cP
   o is musu pinigu va prasom naujas stogas apsiltintos sienos

   • Čia nėr ką tvirtinti 🙂 Faktas kaip blynas. Beje dar kartelį prašau visų, kas yra nukentėjęs nuo Tomo Pažusio ir jo įmonių, nunešti pareiškimą į Vilniaus apskrities VPK, Kalvarijų g. 3, Vilnius, Ekonominių nusikaltimų skyrių, kuriame yra pradėtas tyrimas.

   • žiūriu tęsia jis savo „veiklą“ pilnumoje ir naujų „klientų“ vis užkimba. man tai jis irgi gyrėsi, kad namą statosi pavilny, tik vėliau supratau, kad iš purvinų pinigų. Sugrius tas jo namas ir neras jis ramybės tam name iki gyvenimo pabaigos…

 3. Tomas Pazusys isteigineja viena imone po kitos,taip kad atsekti bus sunku,vien todel,kad steigia jas ne savo vardu,na aferistas irgi tobuleja,imone uab en grupe yra jo,bet tai jau senas varijantas,manau,kad turim visi nukenteje nuo Tomo Pazusio sekti tos puikios moteriskes pavizdziu ir papasakoti savo istorijas ir atminkit Pazusiai pinigu neatiduoda niekada

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.