Garo izoliacinė plėvelė

4
538

Šį kartą trumpas įrašas. Paruošus namo išorę stogo bei fasado dangų montavimui, bei kol jos yra gaminamos, pradedam tvirtinti garo izoliacinę plėvelė namo viduje. Konkreti garo izoliacinė plėvelė buvo pasirinkta Alu Reflex, t.y. armuota polietileno plėvelė su aliuminio folija. Kaip ir visas kitas plėvelės pirkau tiesiai iš importuotojo – Baltijos brastos. Kadangi garo izoliacinė plėvelė karkasiniame name atlieka ne tik drėgmės sulaikymą iš vidaus, bet ir yra namo sandarumą užtikrinanti priemonė, todėl būtinas lipnių juostų naudojimas suklijuojant plėvelės sujungimus ir pan. Naudojau 50mm aliuminio lipnią juostą „ALT“ iš Baltijos brastos. Dedant garo izoliacinę plėvelę, iš karto buvo tvirtinami mediniai obliuoti brūseliai 45×45 tolimesniai vidaus apdailai pritvirtinti. Taip pat kaip ir iš išorės, garo izoliacinė plėvelė kas 300mm perrišama polipropilenine pakavimo juosta, kad per daug neišsipūstų pučiant į vidų ekovatą.

Battery Recondition

Garo izoliacinės plėvelės apačia prie betono priklijuota  specialiais kljijais   Illbruck SP 025 iš „Poliservis“ skirtais klijuoti visas garo, difuzines, sandarinimo plėveles ir juostas prie įvairių paviršių.

Aliuminio lipni juosta "ALT" 50mm
Aliuminio lipni juosta „ALT“ 50mm
Garo izoliacinė plėvelė suklijuota lipnia juosta
Garo izoliacinė plėvelė suklijuota lipnia juosta
Svetainės sienos ir stogas paruoštas elektros vedžiojimui ir vidiniam apšiltinimo sluoksniui
Svetainės sienos ir stogas paruoštas elektros vedžiojimui ir vidiniam apšiltinimo sluoksniui
Antro aukšto sienos ir stogas padengtas garo izoliacine plėvele.
Antro aukšto sienos ir stogas padengtas garo izoliacine plėvele.

Sudėjus garo izoliacinę plėvelę, iš karto vaizdas pagražėjo – kosmosas 🙂

4 COMMENTS

 1. Sveiki,

  Gal jau galite pasakyti ar uždėjus plevelę nebuvo pastebėtas prastesnis mobilus ryšys?
  Ar domėjotės elektromagnetinės taršos susidarančios nuo el. vidaus įrangos įtaką gyvenamajai aplinkai dedant aliuminio plevelę ant sienų? Gal aliuminio plevelę papildomai įžeminote, kad sumažinti indukcines įtampas?
  Aš pats taip pat svarstau dėti tokią ar panašią plevelę, todėl svarstau visus + ir -.

  Laimonas

  • na kol kas nieko kažko neįprasto nepastebėjau 🙂 tiesą sakant, pirmą kartą girdžiu apie galimas plėvelės įtakas, čia juk sertifikuoti produktai, kurie seniai plačiai naudojami pastatų statybose 🙂

 2. Girdėjau ir aš šitą mitą – patarimai buvo statyti indukcinę antena, bet kaip parodė situacija (nuo 1997 m) jokių trukdžių nėra nei mobiliakui nei radijai. Vėliau atsirado wi-fi, 3g – veikia kaip įprastame name

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.