Angokraščių sandarinimas iš vidaus

2
670

Šį kartą vėl trumpas įrašas. Prieš gipso kartono montavimą reikėjo sutvarkyti langų ir durų vidinius angokraščius, nes prie štai su jais niekas „nežaidė“ 🙂 Kaip ir kitus su angokračių sandarinimu susijusius darbus teko atlikti pačiam, nes joks meistras to nedarys arba tai kainuos nepigiai 🙂 Taigi pagrindė naudojama priemonė bus lipni juosta…ta pati lipni aliuminio juosta, kurią naudojom suklijuojant garo izoliacinę plėvelę. Visi įstatyti langai buvo sumontuoti su sandarinimo juostomis, garo izoliacinė plėvelė taip pat buvo užlenkta kažkiek ant angokraščių. Tai teko pataisyti, apipjaustyti kai kur garo izoliacinę plėvelę, ją prisegti su kabėm ir tada sujungimą su lango sandarinimo juosta užklijuoti lipnia aliuminio folija. Ties palange langai buvo sumontuoti be sandarinimo juostos, tai teko paimti dvipusę lipnią juostą, kurios buvo likę nuo fasadinių vėjo izoliacinių plėvelių klijavimo, ir užklijuoti lango apačioje. Tuomet paėmiau atkirptą juostą garo izoliacinės plėvelės ir prispaudžiau prie priklijuotos lipnios juostos  ir sujungiau su užlenkta garo izoliacine plėvele ant angokraščio ir, žinoma, tarpusavyje jos užsandarintos aliuminio lipnia folija. Gal skamba nelabai aiškiai, bet iš nuotraukų turėtų viskas paaiškėti 🙂

Angokraščių sandarinimas
Angokraščių sandarinimas
Angokraščių sandarinimas
Angokraščių sandarinimas
Angokraščių sandarinimas
Angokraščių sandarinimas
Angokraščių sandarinimas
Angokraščių sandarinimas
Angokraščių sandarinimas
Angokraščių sandarinimas
Battery Recondition

 

 

 

 

2 COMMENTS

  1. kokias lipnias juostas naudojat? ar esat patenkinti ar limpa gerai? nes ką randu senukuose ar panašiose tai pasirinkimas ten skurdus sakyčiau, ypač kibimui ant medžio.

    ž.

    • na beveik visos lipnios juostos tiek dvipusė, tiek difūzinė bei aliuminio folijos pirktos iš „Baltijos Brastos“, tai visos puikios kokybės, netgi aliuminio folijos lipni juosta, kuri yra labai nebrangi, vasarą montuojant garo izoliacinę plėvelę vietomis lipni aliuminio folija užklijuota ant neobliuotos medienos, tai po žiemos, kai viduje buvo netoli 0, niekas neatsiklijavo. Šiaip dar kai kur naudojau kažkokią berods latvišką aliuminio foliją, kuri pirkta ar tai senukuose ar tai ermitaže, tai pakankamai nebloga pasirodė. Bet kas liečia visas kitas lipnias juostas, kurias galima rasti seniuose, tai geriau net nebandyti….visos moment, tesa ir t.t. visiškas niekalas.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.