Tikroji sienos ir stogo detalė

Kadangi nuo projektavimo pradžios iki realių darbų pasikeitė išorinių sienų ir stogo detalė:

Išorinės sienos:

Fasado danga, horizontalūs mediniai brūseliai 50×50, vertikalūs mediniai brūseliai 35×50, vėjo izoliacija – plėvelė, vertikalūs mediniai brūseliai 50×50 prikalti per 50×50 kaladėles (visas storis 100mm šiltinamas ekovata), pagrindinis medinis karkasas 220×50 (visas storis 220mm šiltinamas ekovata), garo izoliacija – plėvelė, horizontalūs mediniai brūseliai 45×45 (šiltinama mineraline vata 50mm), OSB plokštė 12mm, gipso kartono plokštė 12mm.

Kaip tai atrodo U-wert.net formatu

Stogo detalė analogiška, tik vietoj vėjo izoliacinės plėvelės naudojama difuzinė plėvelė, gegnės 250x50mm ir visa stogo apdaila iš vidaus – dažytos dailylentės 🙂

Statomo energetiškai efektyvaus namo sienos ir stogo detalė

Related Articles

5 Comments

 1. 1

  Vilius

  Bent jau man androide u-wert atsidaro tuscias:-( patikrink nuoroda. Idomu bus paziuret.
  Sekmes!

  Reply
  1. 1.1

   valdas

   …tiksliai, atidaro tuščią 🙂 pataisiau 🙂

   Reply
 2. 2

  Andrius

  Na pradėdamas skaityti galvojau, kad šiluminė varža geresnė turėtu būti, pas mane 25 cm keraminiai blokeliai + neoporas 15 cm. ir uwertas panašiai rodo 0,14. Idomu kokie jūsų + ir – medinio karkaso lyginant su mano blokeliais?

  Reply
  1. 2.1

   valdas

   kažkaip abejoju, kad keraminis blokelis + 15cm neoporo būtų 0.14 (varža apie 7.1), pagal mane, tokia siena daugiau 0.16 (varža 6.2) neturėtų gautis. Aš tai manau, kad statybų konstrukcijos pasirinkimas, tai kažkokų isitikinimų, požiūrių ar tiesiog patinka nepatinka klausimas 🙂 blokelis + apšiltinimas, tai tradicinis lietuvių statybos būdas, kuris manau dar ilgai nepasikeis 🙂 pagrindiniai argumentai, kodėl aš pasirinkau karkasą, tai vietos taupymas, tikrai žinojau, kad nedarysiu tinkuojamo fasado 🙂

   Reply
 3. 3

  Vilius

  Alufolie daro stebuklus 🙂 puikiai atrodo siena u-wert’e. Belieka palinketi kokybiskai suklijuoti ir taip uztikrintisandaruma.

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

2015 Pasyvus-Karkasinis