Startas

Šiandien, t.y. 2011 liepos 11d. oficialus namo statybos startas. Pradedami pirmi realūs darbai sklype 🙂

Related Articles

16 Comments

 1. 1

  SvajonesPildosi

  Sveikinimai!
  Įsidedu temą į favoritus, smagu bus stebėti jūsų statybas.

  Reply
  1. 1.1

   Valdas

   ….tikiuosi šitos statybos bus daugiau smagios negu galvos skausmas 🙂

   Reply
 2. 2

  Igoris

  Sėkmės statybose ir lauksime naujienų 🙂

  Reply
  1. 2.1

   Valdas

   Dėkui. Naujienos jau greitai 🙂 🙂 🙂

   Reply
 3. 3

  Blakis

  O, labai smagu, ikelsiu nuorod1 ir pas save 🙂

  Reply
  1. 3.1

   Vilius

   Pats radai – nespėjau tau pranešt apie tinkamą blogą paties sarašiukui 🙂

   Reply
   1. 3.1.1

    Blakis

    Taip, ale vistiek ačiū 🙂

    Reply
 4. 4

  aunas

  Sekmės,bus idomu stebėti

  Reply
 5. 5

  Langai

  Sekmės su statybom. Stebėsiu kaip Jums sekasi 🙂

  Reply
 6. 6

  namukas

  Pries beveik metus buvo startas, tai greit turetu buti ir finisas? 🙂

  Reply
  1. 6.1

   Valdas

   …teoriškai taip turėtų būti, bet praktiškai visai priešingai 🙂 Įkliuvau su statybininkais per savo durną galvą, tai nei pirmyn, nei atgal. Todėl ir nedėjau jokių tolimesnių įrašų, kol pavyks išsispręsti problemas ne statybų aikštelėje 🙂

   Reply
 7. 7

  namukas

  Nuoširdžiai linkiu sėkmės sprendžiant konfliktus su atskira kasta ir nepakaltinamais jos atstovais.

  Reply
 8. 8

  Giedrius

  Sveiki,

  taip pat planuoju statyti pasyvų namą, tik dar neapsisprendžiu, karkasinis ar mūro jis bus. Gal atskleisite, kas projektavo Jūsų namą ir darė konstruktyvo projektą. Dėkui.

  Reply
  1. 8.1

   valdas

   Aš pats sau meistrelis, aš pats viską moku :)))) šiaip tai projektas yra mano darytas, konstruktorius šiuo atveju buvo tik tam, kad sudeliotų su karkasinių namų projektavimo programa karkasus ir pažiūrėtų apkrovas ir pan. bei išleistų išklotines 🙂 Mano atveju namo pasyvumas buvo ne pirmoj vietoj, todėl ir sprendimai kai kurie truputi neekonomiški 🙂 Šiaip mano manymu, bent jau dabar aš rinkčiausi tarp skydinės ir polistirolo blokelių konstrukcijos – čia sakyčiau labiausiai įtakotų norima namo fasado apdaila. O dėl projektavimo tai irgi, jei norit atestuoto pasyviu namų projektuotojo, tai reiktų žiūrėti čia – http://www.passivhausplaner.eu/englisch/phplaner/planersuche.php?clandc=1&clandv=Lithuania

   Reply
 9. 9

  Giedrius

  o savo projektą su u-wert’u irgi tikrinot pats? Dar klausimėlis, kaip termomasės nebuvimo klausimą spręsit karkase (tas pats būtų ir skydinėje statyboje)? Šitą dalyką Vilius ir Simonas (iš jūsų draugų blog’ų) mini kaip esminį medinės statybos minusą. Ar čia taip pat nueina į „pasyvumas buvo ne pirmoj vietoj“?

  Reply
  1. 9.1

   valdas

   ką jus turit galvoje projektą tikrinti su u-wert, u-wert’as tai tik konstrukcijų detalės šilumos laidumo, kondensato ir pan. dalykų pavaizdavimo priemonė, kur susidelioti didelio mokslo nereikia 🙂 Šiaip tai nematau problemos dėl termomasės ir nėra ką čia spręsti, nors pavyzdžiui apšiltinimui naudojama ekovata, kurios tankis yra apie 50kg/m³ ir šilumos kaupimo geba dvigubai didesnė negu mineralinių vatų ir pusantro karto didesnė negu polistirolo, taip pat pirmo aukšto pertvaros numatytos ne karkasinės, o mūrinės. Nors šiaip tai termomasė antraeilis dalykas, lyginant su sandarumu, kokybe ir bendru pastato konstrukcijų šilumos laidumu. Tūkstančiai pristatyta namų tiek vienokių konstrukcijų, tiek kitokių. O jei ir yra kažkoks skirtumas, tai jis per daug mažas, kad tai įtakotų pasirenkamos konstrukcijos tipą.

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

2015 Pasyvus-Karkasinis