Medinis karkasas. Perdanga

Pradėta įrenginėti medinė perdanga. Perdangai naudojamos sijos 250×50, kurios sudėtos kas 350mm. Šiaip pagal projektą galima buvo naudoti medieną 220×50, bet kadangi iš ten kur pirkau medieną, turėjo išpjautą 250×50, tai tokią ir panaudojom. Tarpas tarp sijų 350mm pakankamai mažas, tačiau toks sprendimas atsirado, nes pradžioj buvo numatyta įrengti šildomas grindis su betonuojamu išlyginamuoju sluoksniu.

Dabar dedamos sijos ir ant jų kalama 22mm osb plokštė su išdrožomis iš visų pusių.

Montuojamos perdangos sijos

Montuojamos medinės perdangos sijos

Kaip matosi iš nuotraukos aukščiau, ant pirmo aukšto sienų sumontuotos MFP plokštės, ant kurių vėliau turėjo būti klijuojamas polistirolas, tačiau kaip minėjau įraše apie išorines sienas, detalė pasikeitė ir jau sumontuotas plokštes vėliau nuimsim 🙂

Uždėta OSB plokštė ant perdangos sijų

Related Articles

2 Comments

 1. 1

  Andrius

  Super puslapis, o perdangos sijos kokiu budu tvirtinamos ir su kuo ? greiciausiai tiesiai ant statramsciu horizontalaus balkio?

  Reply
  1. 1.1

   valdas

   Taip, perdangos sijos dedamos tiesiai ant horizontalių brūsų ir tvirtinamos vinimis. Nors dabar jau nebepamenu ar tik vinimis prišaudyta buvo ar buvo įsukti ilgi medvaržčiai per visą siją taip pat kaip ir stogo gegnės 🙂 Kad nebuvo naudota kampų, tai tiksliai.

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

2015 Pasyvus-Karkasinis